Twee gewonden bij frontale aanrijding op Boerakkerweg Video
Bij een frontale aanrijding op de Boerakkerweg (N388) zijn vanavond twee auto’s zwaar beschadigd geraakt.
De bestuurder van de Mini zat bij aankomst van de hulpdiensten al naast zijn auto. De bestuurder van de andere auto moest door de brandweer van Marum uit de auto auto worden bevrijd. Ambulancepersoneel hebben de twee gestabiliseerd en later met onbekend letsel over gebracht naar het UMCG in Groningen. Omdat de situatie zich in eerste instantie ernstig liet aanzien, werd ook het MMT gealarmeerd.
Vanwege het ongeval en het onderzoek door de VOA was de Boerakkerweg langdurig afgesloten voor het verkeer. Hoe het ongeval kon gebeuren, is niet bekend. Vermoedelijk is een van de twee auto’s op de verkeerde weghelft terecht gekomen. Onderzoek zal dit moeten uitwijzen.
De auto’s die alle twee total loss raakten zijn later afgesleept door bergingsbedrijf Collewijn. Ook werd het wegdek gereinigd van olie, koelvloeistof e.d.
Foto's: Romke Notenbomer & Henk Walda - 112marum.nl
