Brandweer Marum gealarmeerd voor bermbrand A7

Even voor half elf vanochtend werd de brandweer van Marum met prio 2 opgeroepen voor een mogelijke berm- of bossagebrand langs de toerit van de A7 bij Marum, in de richting van Groningen.

Volgens de melding zou er sprake zijn van een beginnende brand in de berm, wat tot bezorgdheid leidde gezien de droogte van de afgelopen dagen. De brandweer was snel ter plaatse, maar trof op de gemelde locatie geen rook of vuur aan.

Om zeker te zijn, werd besloten de A7 verder af te zoeken in de richting van Boerakker. Ook daar bleek geen spoor van brand. Vervolgens werd de snelweg in de richting van Frieschepalen nog gecontroleerd, eveneens zonder resultaat.

Na een grondige inspectie van het gebied kon de brandweer onverrichter zake terugkeren naar de kazerne. Vermoedelijk ging het om een vergissing of een inmiddels gedoofde brand.